درباره ما

ساتو الکترونیک، وارد کننده تجهیزاتی از جمله دوربین های مدار بسته، آنتن های مرکزی، سوئیچ و غیره؛ در راستای تامین نیازهای هموطنان گرامی در این حوزه گام برمی دارد. ساتو الکترونیک، به عنوان برند شناخته شده داخلی، قطعات و تجهیزات مزبور را به همراه لوازم جانبی، به مصرف کننده ایرانی رسانده و بهترین قیمت رقابتی در بازار را ارائه می کند. همین طور پروژه های نصب تجهیزات ساتو الکترونیک، به وسیله تیم های حرفه ای مقیم شرکت، انجام گرفته و تاکنون بهترین تجربه را به مشتریان ارائه کرده است. ساتو الکترونیک حامی حقوق مشتریان است و رضایت مشتری نخستین چیزی ست که در این تجارت، دنبال می کند.

بازار دوربین های مدار بسته در ایران با برندهای معتبر و فیک همراه بوده و اهمیت زیادی دارد که حتما برای خرید این تجهیزات و تجهیزات مادر، به سراغ برندی معتبر بروید که بابت آن از کیفیت محصول و طول عمر آن اطمینان داشته باشید.

همین طور این موضوع در خصوص آنتن های مرکزی نیز صدق می کند و لازم است که پیش از انتخاب و خرید آنتن، بررسی نسبت به نیازهای خود در منطقه نصب انجام گرفته و نصب و راه اندازی را به شخصی حرفه ای بسپارید. در این صورت کیفیت خروجی و دوام آن، تضمین شده بوده و می توانید با خیال راحت از محصولات ساتو الکترونیک، بهره مند شوید.

در زمینه نصب تجهیزاتی چون دوربین های مدار بسته، آنتن های مرکiحرفه ای به شکست پروژه و دریافت خروجی کیفی معیوب منجر خواهد شد. از این روی شرکت ساتو الکترونیک ضمن تامین کالاهای مربوط به این دسته بندی محصول، تیم نصب تجهیزات مخصوص به خود را راه اندازی کرده است که در تمامی تجهیزات، امکان نصب را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهند. به این شکل نیازی نیست که برای نصب تجهیزات خریداری شده از ساتو الکترونیک، خود درگیر شده یا در جستجوی شخص نصاب حرفه ای باشید که انجام آن را برعهده بگیرد. شما به راحتی می توانید ضمن خرید محصول مورد نظر خود از ساتو الکترونیک، درخواست نصب را نیز داده و به این ترتیب وسیله مورد نظر و خریداری شده، در محل لازم که از سوی شما به عنوان مشتری تعیین می شود، نصب خواهد گشت.

در نظر داشته باشید که در صورت عدم نصب صحیح تجهیزات مربوطه، احتمال این که طول عمر آن ها نیز به مراتب کاهش یابد، بسیار زیاد خواهد بود.

مشاوره خرید تجهیزات با ساتو الکترونیک

در بسیاری از موارد افراد شناخت درستی نسبت به تجهیزات گوناگون از جمله دوربین های مدار بسته، آنتن های مرکزی وغیره نداشته و به درستی نمی دانند کدام محصول از یک دسته بندی را باید انتخاب و خریداری کنند. به طور نمونه اگر قصد خرید یک دوربین مداربسته برای پارکینگ منزل خود دارید، لازم است که پیشتر یک مشاوره حرفه ای در این زمینه دریافت کرده، سپس محصول را دقیقا مطابق با نیازهای خود خریداری کنید. به طور مثال دوربین های معمولی مداربسته، دوربین های دید در شب مدار بسته وغیره را داریم. همین طور زاویه چرخش دوربین ها نیز بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که در این مرحله خرید نادرستی داشته باشید، آن بهره وری لازم را نخواهید داشت و در نهایت مجبور به تعویض تجهیزات نصب شده و خرید دوباره ونصب مجدد آن خواهید شد.

از این جهت شرکت ساتو الکترونیک این امکان را پیش بینی کرده و در اختیار مشتریان خود قرار داده است که با نصب تجهیزات و راه اندازی آن ها، زمینه استفاده بهینه را فراهم آورد.

فهرست