فروش لوازم جانبی دوربین مداربسته

لوازم جانبی دوربین مداربسته

زمانی که برای خرید دوربین مداربسته اقدام می کنید، اهمیت زیادی دارد که به سراغ یک برند معتبر رفته و ضمن آن، از نصب حرفه ای نیز برخوردار شوید تا خرابی و عیب در دوربین و عملکرد آن به وجود نیامده و بتوانید مدت زمان قابل توجهی از این وسیله، بهره مند باشید. با این همه توجه به لوازم جانبی دوربین مداربسته نیز اهمیت دارد و بسته به شرایط، به این تجهیزات نیاز پیدا خواهید کرد.

کابل دوربین
dvr
میکروفن
منبع تغذیه

لوازم جانبی دوربین مداربسته شامل چه تجهیزاتی می شود؟

بسته به این که دوربین مداربسته ای که خریداری کرده اید از چه مدلی باشد و چه ویژگی هایی با آن همراه باشند، لوازم جانبی دوربین مداربسته تان مشخص خواهند شد. به هر ترتیب لازم است که برای تهیه این لوازم جانبی از همان محل و منبع معتبر اقدام کنید. در نظر داشته باشید که خرید لوازم جانبی غیراصیل و تقلبی و فیک برای دوربین مداربسته ای که در اختیار دارید، می تواند عملکرد صحیح دوربین مداربسته را نیز مخدوش ساخته و مختل سازد.

از لوازم جانبی دوربین مدار بسته می توان به دستگاه دی وی آر و نیز کابل های دوربین اشاره کرد. در صورتی که دوربین مداربسته شما نیاز به دستگاه دی وی آر داشته باشد، حین خرید دوربین این دستگاه با آن همراه است.

اما در شرایطی که دستگاه دی وی آر، نیاز به تعویض داشته باشد، لازم است که حتما برای خرید آن از همان برندی که دوربین مداربسته را تهیه کرده اید، اقدام نمایید. توجه داشته باشید که عدم تناسب میان دوربین مداربسته و دی وی آر آن، می تواند اختلال زا بوده و عملکرد ضبط تصاویر را با مشکلاتی همراه سازد.

همین طور زمانی که دوربین مداربسته شما از نوع دوربین های مداربسته کابلی انتخاب شده است، تهیه کابل های متناسب از اهمیت موضوعی بالایی برخوردار خواهد بود. در بار اول خرید دوربین مداربسته، کابل های مربوط به آن در بسته بندی دوربین قرار دارد. (حداقل در برندهای معتبر، چنین چیزی را می بینیم.)

اما در صورتی که به هر دلیلی نیاز به تعویض کابل ها داشته باشیم، باید حتما این کابل ها از نوع کابل های استاندارد دوربین های مداربسته، تهیه گردد. در شرایطی که از کابل های غیراستاندارد برای دوربین مداربسته استفاده کنید، کیفیت تصاویر دوربین و کیفیت ضبط و ذخیره سازی آن ها مختل خواهد شد.

از آن جایی که انگیزه اصلی از نصب دوربین مداربسته، دریافت تصاویر باکیفیت و کامل است، هر گونه قصور در این بخش انتخاب کابل های دوربین و نصب صحیح آن ها، می تواند کل نتیجه کار را با مشکلاتی همراه سازد.

از این روی در صورتی که نیاز به تعویض بخشی از قطعات و لوازم جانبی دوربین مداربسته دارید، حتما این تجهیزات را نیز از تامین کننده معتبر خریداری کرده و برای نصب و راه اندازی آن ها از متخصص و شخص حرفه ای این کار، کمک بگیرید.

نصب غیرحرفه ای دوربین های مداربسته، می تواند هزینه خرید دوربین را به هدر داده و در نهایت خروجی لازم را به همراه نداشته باشد.

در ساتو الکترونیک، می توانید به بهترین مدل های دوربین مدار بسته و تجهیزات آن ها دسترسی داشته باشید و این تجهیزات را با بهترین قیمت رقابتی خریداری نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست