چشمی دزدگیر اماکن

سنسور دزدگیر اماکن

سنسور دزدگیر اماکن یا چشمی آن در واقع یک سنسور حرکتی است که بدون خطا عمل کرده و به راحتی حرکت انسان یا هر شیء متحرکی را تشخیص خواهد داد. به این ترتیب حین خروج از منزل، شرکت و غیره؛ اطمینان خاطر داشته و می توانید از جهت امنیت محیط خود، آسوده باشید.

از سنسور دزدگیر اماکن چه می دانیم؟

سنسورهای دزدگیر اماکن در انواع مختلفی ارائه شده اند و به شکلی می توان گفت که هر یک از آن ها نسبت به دیگری دارای مزیت هایی هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

این نوع سنسورها مناسب نصب در شرکت ها و منازل هستند. سنسورهای تشخیص سرقت یا PIR، حرکت انسان را با استفاده از تکنولوژی حساسیت به تابش، تشخیص داده و عملکردی دقیق و حساس دارند. عملکرد این سنسورها بر اساس اشعه مادون قرمز بر امواج مایکروو، با توجه به حساسیت به تغییرات حرارتی و حرکت هوا، فوق العاده ارزیابی می شود و در صورتی که نصب دزدگیرهای اماکن مربوطه به درستی انجام شود، عملکرد دقیق و قابل توجهی را از آن ها دریافت خواهید کرد.

به این ترتیب با وارد شدن یک شخص به محیط مورد نظر شما که سنسور با مدیریت روی آن نصب شده است، تغییر حرارت در محیط و تشخیص آن به وسیله اشعه مادون قرمز، به وسیله سنسور تشخیص داده شده و زنگ هشدار آن به صدا درخواهد آمد.

با این حساب هیچ نیازی نیست که برای عملکرد سنسورهای دزدگیر اماکن نیاز به روشنی محیط داشته باشیم و عملکرد این سنسورها به هیچ روی به روشنایی و میزان نور محیط وابسته نیست.

در صورتی که بخواهید از عملکرد صحیح سنسور و دزدگیر اماکن نصب شده در مکان مورد نظر خود اطمینان خاطر یابید، بهترین توصیه ای که برای شما داریم، تست سنسور است. به این ترتیب می توانید از عملکرد به موقع و هوشمندانه آن مطمئن شده و از آن پس با خیال راحت مکان را ترک کرده و خالی از هر گونه حفاظ یا نگهبان بگذارید.

برخی از دزدگیرهای اماکن دارای سیستم های ضد دستکاری بوده و به هیچ وجه اشخاص قادر به دستاری سیستم آن ها نبوده و از این جهت با مشکلی روبرو نخواهیم شد. (متاسفانه در بعضی از دزدگیرهای اماکن موضوع دستکاری سیستم امنیتی باز بوده و پیش از آن که دزدگیر به صدا درآمده و هشدار ورود با شکست حرز را بدهد، شخص متهاجم و متجاوز، فرصت پیدا می کند تا سیستم امنیتی را از کار انداخته و بدون هیچ مشکلی وارد مکان شود. اما در سیستم های جدید و دزدگیرهای اماکن به روز و حرفه ای، سیستم ضددستکاری فعال شده و دیگر با چنین ریسکی مواجه نیستیم.)

از این روی توصیه می شود که پیش از خرید دزدگیر اماکن حتما تحقیقات لازم را در خصوص امکانات و ویژگی های آن به خرج داده، سپس نسبت به خرید اقدام کنید. همین طور نصب حرفه ای و مطابق اصول اهمیت زیادی دارد تا در عملکرد سیستم دزدگیر اماکن، هیچ گونه اختلالی وجود نداشته باشد.

در ساتو الکترونیک بهترین و باکیفیت ترین دزدگیرهای اماکن دسترسی خواهید داشت و می توانید پیش از خرید، مشاوره رایگان نیز دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست