فروش دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

زمانی که برای خرید دوربین مداربسته اقدام می کنید، مدل ها و انواع مختلفی از این تجهیزات ایمنی ساختمان ها و محوطه ها پیش روی شما قرار خواهند داشت که البته رده قیمتی متفاوتی نیز با یکدیگر دارند. دوربین مداربسته دید در شب یکی از بهترین و مدرن ترین نوع دوربین های مداربسته است که قابلیت به مراتب بیشتری دارد و باعث می شود تا تشخیص سوژه ها نیز با کیفیت بالاتری صورت بگیرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوع به شکلی نزدیک تر بپردازیم.

خرید دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب چگونه کار می کند؟

دوربین های مداربسته با تابش نور روی اجسام و انعکاس آن، تصاویر را به دست آورده و ضبط می کنند. با این حساب در شرایطی که محیط کاملا تاریک باشد، چه اتفاقی می افتد و چطور ضبط تصاویر صورت می گیرد؟ درست به همین دلیل است که دوربین های معمولی مداربسته در شب، قادر به ضبط تصاویر نیستند و تنها در روشنایی محیط کارایی دارند. به واقع تاباندن یک تابش سفید رنگ نور بر اجسام در تاریکی، مورد پذیرش و ممکن نیست و در دوربین های مداربسته دید در شب از چراغ های مادون قرمز استفاده می شود تا اجسام شناسایی شده و ضبط تصاویر روی آن ها انجام پذیرد.

اما دوربین های مداربسته دید در شب نیز دارای بردهای گوناگونی هستند و تمام آن ها در یک رده عملکرد و کیفی قرار ندارند. بدیهی است که هر آن قدر برد دوربین مداربسته دید در شب بیشتر باشد، این دوربین قدرت بیشتری خواهد داشت. با این حساب می توان در نظر گرفت که قوی تر بودن ال ای دی های مادون قرمز این دوربین ها، موجب افزایش برد دوربین شده و قدرت آن را افزایش خواهد داد.

به جهتی دیگر حساس تر بودن چیپ دوربین مداربسته دید در شب نیز، نیاز آن به نور را جهت به دست آوردن و ضبط تصویر کمتر می سازد. به این شکل هر آن قدر که چیپ دوربین حساس تر باشد، میزان برد آن نیز بیشتر خواهد بود.

بنابراین اگر می خواهید دوربینی از مدل دید در شب با کیفیت و عملکرد قوی خریداری کنید، به سراغ دوربینی بروید که چراغ های ال ای دی قوی تر داشته و چیپ آن نیز حساسیت بیشتری داشته باشد.

در میان برندهای مختلف دوربین های مداربسته با قابلیت دید در شب، باید تمامی این ویژگی ها را تست کرده و بهترین دوربین مطابق با نیازهای خود را خریداری کنید. البته انتظار داریم که دوربین های با مشخصات برتر، رده قیمتی بالاتری نیز داشته باشند. از سویی دیگر محل قرارگیری و نصب این دوربین ها نیز اهمیت زیادی دارد و حتما باید به نسبت تعداد دوربین و موقعیت و ابعاد محل مورد نظر، نقشه نصب دوربین مداربسته صورت بگیرد.

از این جهت توصیه می شود که حتی پیش از خرید دوربین مداربسته، مشاوره ای با یک کارشناس نصب تجهیزات شبکه داشته باشید تا نقشه دقیقی از موقعیت های مناسب نصب دوربین مداربسته تحت شبکه و دید در شب به شما ارائه دهد. در این صورت می توانید با خرید تعداد مناسب دوربین از یک عدد یا بیشتر، تسلط کامل بر محیط مورد نظر خود داشته باشید.

بدیهی است که دوربین های دارای قابلیت چرخش، می توانند تصویربرداری موثرتری داشته و مساحت بیشتری را در میدان دید خود قرار دهند.

سخن پایانی

شما چطور از مکان زندگی یا کار خود حفاظت کرده و چه تجهیزات ایمنی را برای آن مورد استفاده قرار می دهید؟ آیا تا کنون تجربه استفاده از دوربین های مداربسته را داشته و کدام نوع را کارآمدتر می دانید؟ تجربیات و ایده های خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست