فروش دوربین مداربسته بولت

دوربین مداربسته بولت

دوربین مداربسته بولت نوعی از دوربین با بدنه استوانه ای شکل و جنس فلزی است که کارایی بسیار قوی دارد. این نوع دوربین ها را در فضای بیرونی به کار می برند و با در نظر گرفتن این که ضدآب طراحی شده اند، کاملا برای قرار گرفتن در محیط های باز و در مجاورت شرایط جغرافیایی و آب و هوایی مختلف، مناسب خواهند بود.

دوربین مداربسته بولت دارای رده بندی خاص خود هستند و شما می توانید این دوربین ها را در مدل شبکه یا آنالوگ خریداری کنید. با این حساب بسته به این که چه نوع کاربری از دوربین نیاز داشته باشید و البته تا چه اندازه بودجه برای خرید در نظر گرفته باشید، نوع دوربین مداربسته انتخاب خواهد شد.

مشخصات دوربین مداربسته بولت

ضدآب بودن دوربین مداربسته بولت

در بالا اشاره کردیم که دوربین های مداربسته بولت ضدآب طراحی شده اند و از این جهت بهترین گزینه برای نصب در محیط های باز هستند. به طور مثال اگر شما قصد نصب دوربین مداربسته در بیرون خانه، پارکینگ روباز، باغ و حیاط و … را دارید، می توانید به راحتی از این نوع دوربین ها استفاده کنید. با توجه به طراحی خاص، دیگر نگرانی بابت قرار گرفتن طولانی مدت در مجاورت تابش نور خورشید یا همین طور بارش باران و برف و … وجود ندارد. اما در نظر داشته باشید که این هرگز به این معنا نیست که شما می توانید دوربین های مداربسته بولت را زیر آب ببرید. بارش باران با غوطه ور شدن کامل در آب، کاملا متفاوت است و نمی توان این دو مورد را در خصوص این دوربین ها مشابه و یکی دانست.

آیا دوربین های بولت دارای ویژگی دید در شب هستند؟

دوربین های بولت از قوی ترین دوربین های مداربسته به حساب می آیند و معمولا این دوربین ها دارای قابلیت دید در شب هستند. به این معنی که با نصب این دوربین ها، تصاویر در فضای تاریک نیز به کمک چراغ های ال ای دی مادون قرمز ضبط خواهند شد. البته شما می توانید دوربین های بولت غیر دید  در شب را نیز خریداری کنید که معمولا از سوی کارشناسان شبکه و امنیت توصیه نمی شود.

برای آن که بهترین دوربین مداربسته بولت دید در شب را خریداری کنید، باید به بورد دوربین و تعداد چراغ های ال ای دی اطراف لنز آن توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که این دوربین های دید در شب می توانند تصاویر را در فضای کاملا تاریک و تنها با تکیه بر میزان حرارت و گرمای ساطع شده از آن ضبط کرده و البته تصاویر سیاه و سفید به شما ارائه خواهند کرد.

زاویه دید دوربین های بولت چگونه است؟

این دوربین ها به لحاظ نوع لنز به دو دسته لنز ثابت (Fixed lens) و نیز لنز وریفوکال (Varifocal Lens) گروه بندی می شوند.

 دوربین های مداربسته بولت دارای لنز ثابت، غالبا با لنز 3.6(~70 درجه)، 6(50 درجه) یا 12(25 درجه) میلیمتر ساخته شده و دوربین های بولت وریفوکال معمولا لنز 3-9(~35 تا 80 درجه) میلیمتر یا 2.8-12 (~25 تا 85 درجه) میلیمتر خواهند داشت.

کلام آخر

در صورتی که تصمیم به خرید دوربین مداربسته برای فضای باز و آزاد دارید، دوربین مداربسته بولت بهترین گزینه برای شما خواهد بود. با این همه توصیه می کنیم که پیش از انتخاب و خرید، حتما با یک مشاور امنیت ساختمان و شبکه مشاوره داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست