فروش دوربین امنیتی بی سیم

دوربین تحت شبکه بی سیم

دیگر روزهای سیم های طوسی بلند و دراز بر روی تخته های کف یا دیوارها گذشته است و دوربین تحت شبکه بی سیم جایگاه خود را به خوبی به دست آورده اند. بسیاری از دوربین های امنیتی امروزی بی سیم هستند و از فناوری های باند پهن یا برد کوتاه مانند Z-Wave برای برقراری ارتباط با یک صفحه کنترل یا دستگاه هوشمند متصل استفاده می کنند.

نصب دوربین مداربسته بی سیم راحت تر است و قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را برای قرار دادن در اختیار شما قرار می دهد.

از دوربین تحت شبکه بی سیم چه می دانیم؟

وقتی دوربین های امنیتی برای اولین بار به بازار آمدند، برای کار کردن باید به منبع برق متصل می شدند. البته همچنان نیز بعضی از دوربین ها هنوز به این روش کار می کنند. این دوربین های سیمی برای انتقال سیگنال های ویدئویی به دستگاه مانیتور مانند رایانه یا تلویزیون به کابل های ویدئویی متکی هستند. با دوربین امنیتی بی سیم، سیگنال ویدئو و بعضاً سیگنال صوتی از طریق اینترنت یا سایر موارد منتقل می شود به شبکه بی سیم به گیرنده ای که به دستگاه مشاهده و ضبط شما متصل است. بسیاری از افراد برای ذخیره تصاویر ویدیویی برای مشاهده از رایانه یا حساب های ذخیره سازی Cloud استفاده می کنند.

دوربین ip بی سیم

مزایای دوربین امنیتی بی سیم

همان طور که در بالا ذکر شد، نصب دوربین های امنیتی بی سیم راحت تر از گزینه سیم دار است. دوربین های سیمی باید به سیستم برق خانه شما متصل شوند، بنابراین باید برای نصب یک متخصص حرفه ای استخدام کنید. دوربین های بی سیم به Wi-Fi یا شبکه های دیگر متکی هستند. دستورالعمل ها را دنبال کنید و می توانید در کمتر از سی دقیقه اکثر دوربین ها را تنظیم و اتصال دهید.

دوربین های امنیتی بی سیم اغلب برای اجاره کنندگان، افراد تازه وارد در حفظ امنیت خانه یا افراد با بودجه محدود ایده آل ترند. دوربین های امنیتی بی سیم نه تنها قیمت کمتری نسبت به سیستم های سیمی دارند، بلکه جابجایی و حمل آن ها نیز راحت تر است. فقط آن ها را از برق بکشید و آماده رفتن هستید!

محدودیت های دوربین امنیتی بی سیم

لازم به ذکر است که محدودیت هایی در قابلیت دوربین های امنیتی بی سیم وجود دارد. یک دوربین بی سیم باید یک سیگنال و اتصال به شبکه شما را برای ضبط و ضبط فیلم حفظ کند. اگر اتصال شما مختل شود، دوربین امنیتی بی سیم نمی تواند تصاویر را به دستگاه مشاهده شما ارسال کند.

علاوه بر این، اگر دوربین کاملاً بی سیم باشد، باید باتری آن را تأمین کنید. در این نوع چیدمان، باید مطمئن شوید که باتری را قبل از سوختن تعویض کنید.

در آخر این که، یک دوربین بی سیم معمولاً نمی تواند خیلی از مرکز اصلی فاصله داشته باشد. اگر یک دید مستقیم وجود داشته باشد، دامنه دوربین بی سیم ممکن است به 500 فوت یا بیشتر برسد. در داخل یک خانه، دامنه معمولاً کمتر است – حدود 150 فوت – البته نه همیشه.

دامنه سیگنال به عوامل مختلفی از جمله مصالح ساختمانی منزل ، سایر دستگاه های بی سیم موجود در آن منطقه و هر دیوار یا اشیایی که باید سیگنال از آنها عبور کند بستگی دارد. دیوارهای خشک و شیشه ای استاندارد ممکن است بر قدرت سیگنال بی سیم دوربین تأثیر نگذارد، اما آجر و بتن تأثیر می گذارد. اگر در بین دوربین مداربسته و گیرنده دیوارهای آجر ، کف بتونی و درختان بزرگ وجود داشته باشد، احتمالاً قدرت سیگنال شما ضعیف می شود.

دوربین های امنیتی بی سیم علاوه بر سیستم امنیتی منزل شما، بدون توجه به اینکه در کجای دنیا باشید، به شما امکان مشاهده 24 ساعته 7 ساعته دسترسی به خانه را می دهند.

اکنون، بهترین دوربین تحت شبکه بی سیم موجود در بازار را کاوش کنید و ببینید کدام یک می توانند با سیستم امنیت خانه شما هماهنگی کامل داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست