مزایای دزدگیر اماکن سیم کارتی

دزدگیر اماکن سیم کارتی

دزدگیر اماکن سیم کارتی یکی از انواع دزدگیر اماکن است که با به کار بردن آن در سیستم های ایمنی ساختمانی، می توان سطح ایمنی را به مراتب بالاتر برد. دزدگیرهای اماکن این فرصت را در اختیار مالکان ساختمان های مسکونی، اداری و غیره قرار می دهند تا ریسک سرقت و سایر انواع ورودهای غیرقانونی را به حداقل رسانده و درجه ایمنی ساختمان را بالا ببرند.

در ادامه با ما همراه باشید تا به دزدگیر اماکن سیم کارتی به طور مجزا بپردازیم.

مشخصات دزدگیر اماکن سیم کارتی

دزدگیر اماکن سیم کارتی یکی از بهترین انواع دزدگیرهای اماکن است که به وسیله آن می توان سطح ایمن ساختمان و محیط مورد نظر را به شدت بالا برد. این دزدگیرها دارای ماژول سیم کارت بوده و از طریق نصب سیم کارت در آن ها، امکان ارسال پیامک وجود خواهد داشت. همین طور امکان کنترل این دزدگیرها به وسیله ارسال پیامک نیز وجود خواهد داشت و به طور کلی سطح کاربری قابل توجه تری ایجاد می کند و این کنترل دستگاه را بالا می برد.

نرم افزار موجود در دزدگیر اماکن سیم کارتی باعث می شود که کنترل آن از طریق گوشی تلفن همراه از راه دور به مراتب ساده تر باشد.

دزدگیر منزل

شما می توانید سنسورهای این دزدگیر اماکن را به وضعیت دلخواه خود تعریف کرده و همین طور در هر نقطه از دنیا که هستید، تنها به وسیله تلفن همراه خود یا حتی تلفن ثابت، آن را کنترل و مدیریت کنید. به این شکل نیازی نیست که برای حفاظت از ساختمان یا محدوده ملکی مورد نظر خود، حتما به آن سر بزنید؛ بلکه این سیستم های دزدگیر اماکن، به خوبی این مهم را به انجام رسانده و شما را از راه دور مطلع خواهند ساخت. به علاوه امکان دریافت گزارش از سوابق نیز در این سیستم های امنیتی وجود خواهد داشت.

این چیزی است که در خصوص دوربین مداربسته تحت شبکه یا ip نیز شاهد هستیم و به وسیله آن ها می توان از راه دور بر محیط مورد نظر کنترل اعمال کرد.

به طور معمول دزدگیرهای اماکن سیم کارتی دارای نمایشگر بزرگ با نور رنگ های قابل تنظیم هستند و شما می توانید تنظیمات مورد نظر خود را در آن ها اعمال نمایید.

مزایای استفاده از دزدگیر اماکن سیم کارتی

از مزایای استفاده از دزدگیر اماکن سیم کارتی می توان به جلوگیری و پیشگیری از سرقت ها و ورود با شکست حرز به اماکن و ساختمان های مختلف اشاره کرد. همین طور امکان کنترل و مدیریت این دزدگیرها از راه دور و به وسیله گوشی تلفن همراه، باعث بالا رفتن مزایای کاربری آن ها شده و عملکرد به مراتب بهینه تری برای کاربر به وجود می آورد.

سخن پایانی

از این ها گذشته امکان هک کردن و از کار انداختن این دزدگیرهای اماکن در حداقل قرار داشته و می توان آن ها را در شمار نفوذناپذیرترین سیستم های ایمنی اماکن قرار داد. همان طور که می دانید سارقین نیز همگام با سیستم های ایمنی، پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته و گاه و بیگاه موفق به هک کردن و از کار انداختن این سیستم ها می شوند. از این روی جای دارد که با استفاده از سیستم های دزدگیر اماکن پیشرفته و به روز، سطح ایمنی اماکن مورد نظر خود را بالا ببرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فهرست