دزدگیر اماکن gsm

خرید دزدگیر اماکن gsm

یکی از انواع دزدگیرهای اماکن، دزدگیر اماکن gsm است که با توجه به کاربرد عالی و کارآمدی آن، می توان خرید دزدگیر اماکن gsm را یکی از بهترین خریدهای سیستم های امنیتی منازل به شمار آورد. اگر شما نیز قصد خرید یک دزدگیر اماکن دارید، توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کرده و از مشخصات و مزایای این سیستم دزدگیر اماکن مطلع شوید.

برای انتخاب، خریداری و نصب و استفاده از دزدگیر اماکن gsm در اماکن مسکونی و تجاری، لازم است که اطلاعات درستی درباره آن داشته باشید. به این صورت می توانید خریدی هوشمندانه تر انجام داده و حین نصب نیز چالش کمتری پیش روی خود داشته باشید. به طور مثال خوب است که از انواع مختلف آن و امکانات هر یک اطلاعاتی داشته و چگونه برنامه ها و سیستم های زنگ هشدار بی سیم GSM را استفاده کنند.

نصب دزدگیر اماکن gsm

نکات مهم در خصوص خرید دزدگیر اماکن gsm

آیا دزدگیر اماکن gsm امکان تماس خودکار با پلیس را دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید با اداره پلیس و کلانتری محل سکونت خود ارتباط برقرار کرده و ببینید که آیا امکان برقراری آن وجود دارد یا خیر.
به یاد داشته باشید که هرگز نباید سیستم زنگ خطر را برای تماس با شماره تلفن پلیس 110 برقرار نمایید، به این دلیل مهم که این یک شماره تماس اضطراری است و برای چنین برنامه ای، مناسب نیست و مخالف قوانین خواهد بود. بلکه لازم است که با کلانتری محل سکونت خود ارتباط برقرار کرده و در صورت تائید کلانتری، شماره تماس آن را در دزدگیر ست نمایید تا به طور خودکار با کلانتری تماس حاصل کند.
اما ببینیم هشدار کاذب دزدگیر اماکن gsm چیست. این چیزی عجیبی نیست و هشدارهای کاذب بسیار رایج هستند، برخی از ادارات  پلیس شرایط خاصی برای پاسخ به  تماس زنگ هشدار دارند و این دزدگیر نیز از چنین موضوعی مستثنی نیست.
تعداد و نوع سنسورهای مورد نیاز مکان مورد نظر را تعیین کنید. برای بخش های مختلف سنسورهای متفاوتی مناسب است. به طور نمونه برخی سنسورها به صدای شکستن حساس بوده و برخی به حرکت و… . بنابراین شما برای راهروها، ورودی ها، پنجره ها و… باید سنسور مناسب همان قسمت را تهیه و استفاده کنید. بنابراین پیش از خرید دزدگیر اماکن  GSM لازم است با بررسی دقیق مکان، چگونگی و تعداد سنسورهای مورد نیاز را مشخص کنید.

پس از خرید دزدگیر اماکن gsm لازم است که  تمام سنسورها، کلیدها و لوازم جانبی آن را بررسی کرده و مطابق میل و برنامه امنیتی منزل یا محل کار خود آن ها را برنامه ریزی کنید.

برای نصب و راه‌اندازی دزدگیر اماکن GSM چند مرحله کلی شامل موارد زیر انجام شود:

تنظیمات تماس (تلفن‌کننده) دزدگیر GSM

بخش تلفن‌کننده‌ سیستم زنگ هشدار GSM نیاز به تنظیماتی دارد که باید انجام شود. وارد کردن شماره تلفن ‌هایی که دزدگیر باید با آن ‌ها تماس بگیرد، تست ارسال پیام کوتاه، تنظیم و انتخاب سیستم شماره ‌گیری (سیستم شماره گیری تن یا سیستم شماره گیری پالس)، تنظیم رمزهای ورود، و… نمونه ای از این تنظیمات هستند که بسته به نوع دزگیر در دفترچه راهنما روش دقیق آن توضیح داده شده است. لازم به ذکر است که برای اماکنی که از شماره ثابت استفاده نمی شود می ‌توان این بخش را کلا غیرفعال نمود تا عملکرد سایر قسمت‌ ها بهتر شود.

نصب دزدگیر اماکن  GSM

نصب دزدگیر نیز باید بر اساس دفترچه راهنما انجام شود. پس از نصب با ورود به منوی دستگاه لازم است که به بخش تنظیمات مختلفی مثل ﺗﻨﻈﯿﻢ مناطق ﺑﯿ ﺴﯿﻢ، ﺗﻨﻈﯿﻢ مناظق با سیم، تنظیم مربوط به ریموت ها،‌ نوع حساسیت سنسور و آلارم و… را انجام داد.

راه اندازی و تنظیم بخش GSM سیستم هشدار

ﺑﻌﺪ از اﺗﻤﺎم ﻧﺼﺐ دﺳﺘﮕﺎه ﻧﻮﺑﺖ ﺑﻪ راه اﻧﺪازی آن ﻣﯽ رﺳﺪ. ﺟﯽ اس ام ﯾﮑﯽ از بخش‌های ﻣﻬﻢ و ﺣﺴﺎس این سیستم امنیتی ﻣﺤﺴﻮب می گردد. پیش از نصب و راه اندازی سیستم دزدگیر اماکن  GSM، باید یک سیم کارت معتبر GSM تهیه نمایید، سپس آن را وارد کرده و در جهت درست در ﺟﺎی ﺧﻮد ﻗﺮار دهید. در این بخش توجه داشته باشید که دستگاه نباید به هیچ عنوان روشن نگه داشته شود و حتما در زمان وارد کردن سیم کارت، دزدگیر را خاموش نگاه دارید. حافظه سیم کارت نیز باید فاقد هر گونه پیامی باشد و به طور کلی نو بوده یا تخلیه گردد.

کلام آخر

برای خرید دزدگیر اماکن gsm و نصب و راه اندازی آن می توانید به ساتو الکترونیک مراجعه کرده و راهنمایی های لازم را نیز دریافت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست