برد دوربین مداربسته

برد دوربین مداربسته وایرلس

برد دوربین مداربسته وایرلس از فاکتورهای تعیین کننده ای است که حتما باید حین خرید دوربین مداربسته به آن اهمیت داده و با در نظر گرفتن این مورد، نسبت به خرید یک مدل اقدام کرده و احتمالا از خرید مدلی دیگر انصراف دهید. در واقع برد دوربین های مداربسته تعیین کننده مسافتی است که این دوربین ها تحت پوشش خود قرار داده و در فضاهایی که نیاز به در اختیار داشتن فضایی گسترده تحت نظر دوربین مداربسته خود دارید، باید حتما دوربینی با برد قابل توجه خریداری کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره برد دوربین مداربسته وایرلس بدانیم.

تفاوت برد دوربین مداربسته

برد دوربین مداربسته وایرلس یا همان بی سیم، در حقیقت فاصله استانداردی است که در چنین دوربینی جهت دریافت یا ارسال تصاویر عمل می کند و نیازی به سیم کشی برای دریافت و ارسال این تصاویر نیست.

لازم به ذکر است که برد دوربین های مداربسته بی سیم در نوع آنالوگ و دیجیتال متفاوت خواهد بود و میزان این فاصله دریافت و ارسال تصاویر در این دوربین ها متفاوت است. در بیشتر دوربین های بی سیم مداربسته آنالوگ که ارسال و دریافت تصویر و صدا به وسیله فرکانس و امواج رادیویی انجام می شود، برد دوربین ها نزدیک به 90 متر هستند. البته در نظر داشته باشید که در صورت برخورد با دیوار یا هر مانع مشابه دیگری، این متراژ برد کمتر خواهد بود. لازم به یادآوری است که دوربین مداربسته بی سیم یا وایرلس، در فرکانس 2.4 گیگاهرتز قرار دارند.

شما می توانید از ریپیتر، برای افزایش برد دوربین های مداربسته بی سیم استفاده کرده و این مسافت ارسال و دریافت تصاویر را بیش از چیزی کنید که در ابتدا بوده است.

زمانی که برای خرید دوربین وایرلس مداربسته در جستجوی یک مدل و نمونه مناسب هستید، پیش از هر چیزی نیاز خود در محیطی که قصد نصب دوربین را دارید، در خصوص میزان برد مورد نیاز، بررسی کرده؛ سپس دوربینی را انتخاب کنید که برد مورد نظر شما را تامین کرده و در محدوده مناسبی ارسال و دریافت تصویر داشته باشد.

در غیر این صورت نیازمند اضافه کردن تعداد دوربین ها هستید، به شکلی که نظر شما بابت پوشش دهی محیط تامین گردد. به واقع اگر دوربینی که خریداری کرده اید، برد مناسبی نداشته باشد و نتواند محدوده مورد نظر شما را پوشش دهد، برای پوشش دهی مسافت مازاد از برد دوربین اولیه، باید دوربین مداربسته دیگری را در جایی به درستی نصب کنید که محوطه خارج مانده از برد دوربین اولیه را پوشش دهد و به نوعی جبران این محیط خارج افتاده باشد.

در ساتو الکترونیک انواع دوربین های مداربسته با بردهای گوناگون عرضه شده اند و شما می توانید پیش از اقدام به خرید دوربین مداربسته وایرلس یا با سیم مورد نظر خود، از مشاوره متخصصان ساتو الکترونیک در حوزه خرید دوربین وایرلس بهره مند شوید. به این شکل خریدی هوشمندانه و هدفمند داشته و از نتیجه کار مطمئن خواهید بود. در نهایت خرید و نصب دوربین مداربسته ، جهت افزایش ایمنی در نظر گرفته شده است و باید با استانداردهای لازم، هماهنگ باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست